Karolina Grabowska

Karolina Grabowska

Pielęgniarka chirurgiczna. Absolwentka pielęgniarstwa na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w jednym z krakowskich szpitali na oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Posiada kurs specjalistyczny przetaczania krwi i preparatów krwiopochodnych. Karolina jest bardzo zadowolona ze swojej pracy jako pielęgniarka, nie wyobraża sobie zmiany zawodu. Mimo ciężkiej pracy na oddziale zawsze znajdzie czas na rozmowę z chorymi. Osobiście uwielbia spędzać swój wolny czas na siłowni, jest miłośniczką gór, a także pasjonatką dietetyki i kulturystyki.

 

Zobacz także:

Wioletta Mrzygłód

Mgr Wioletta Mrzygłód

Absolwentka wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w jednym z krakowskich szpitali na Oddziale Neurologii i Udarów Mózgu. Ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki oraz kursu specjalistyczne m.in. EKG, RKO, przetaczania krwi i preparatów krwiopochodnych, kurs szczepień, endoskopii. Jest w trakcie specjalizacji anestezjologicznej.

Zobacz więcej...

Mgr Beata Setlak

Pielęgniarka chirurgiczna. Ukończyła studia magisterskie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jest w trakcie szkolenia specjalistycznego w zakresie pielęgniarstwa chirurgicznego. Pani Beata pracuje również na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W swojej pracy stara się traktować każdego pacjenta indywidualnie i holistycznie. Bardzo ważne jest dla niej podnoszenie kwalifikacji i promowanie nowoczesnego, profesjonalnego pielęgniarstwa.

Zobacz więcej...