Joanna Dudek

Od wielu lat pasjonatka zdrowego stylu życia, ukończyła Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum gdzie uzyskała dyplom dietetyka klinicznego.

Jako wieloletni wykładowca przekazuje studentom wiedzę dotyczącą wpływu sposobu odżywiania na zdrowie i samopoczucie człowieka. Przygotowując wykłady poszerza swoje kwalifikacje, szukając przy tym nowych rozwiązań w zakresie leczenia dietetycznego.

Każdy Pacjent traktowany jest w sposób indywidualny a plan żywieniowy uwzględnia nie tylko wyniki badań laboratoryjnych i zakres schorzeń, ale przede wszystkim preferencje pacjenta jak również jego budżet. Ważne jest także okazane wsparcie i pomoc w realizacji wspólnie wyznaczonego celu. Wieloletnia praca w z pacjentami w poradni dietetycznej przerodziła się w pasję.

Zobacz także:

Natalia Bubrowska

Dyplomowany Dietetyk (Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia), a także absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Obecnie realizuje studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności. 

Zobacz więcej...