Regeneracja dla sportowców

Szybkie tempo życia nie pozwala nam się zatrzymać, jednak mimo to staramy się o zdrowy i aktywny tryb życia. Zarówno przy rekreacyjnym uprawianiu sportu, czy gdy jest on naszym głównym zajęciem i zajmujemy się nim zawodowo, potrzebna jest regeneracja. Uzupełnienie witamin i minerałów w naszym organizmie pozwala na pozbycie się uczucia zmęczenia i osłabienia. Jak się zregenerować? Odpowiadamy!

Czym jest kroplówka regeneracyjna?

Kroplówka regeneracyjna dedykowana jest osobom młodym oraz starszym, ogólnie każdemu, kto odczuwa spadek formy, osłabienie, wypalenie, brak motywacji i energii. Z założenia wlewy regeneracyjne przeznaczone są dla sportowców, ale każdy może z nich korzystać. Wlew jest wykonywany w odpowiednich warunkach przez wyspecjalizowanych lekarzy. Efektem przyjęcia kroplówki jest brak uczucia zmęczenia, osłabienia, pozbycie się bezsenności i lepsza odporność. Zapewnia ona szybką i skuteczną regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym i wyczerpujących treningach. Wszystko dzięki odpowiednio dobranym składnikom, czyli witaminie C, D, E, A, H, B5 i PP, a także sodowi i potasowi. 

Witaminy i minerały sprawiają, że kwas mlekowy zostaje zneutralizowany, wzmacniane są naczynia krwionośne, błony komórkowe, i wytrzymałość kości. Ponadto taki wlew wspiera układ immunologiczny, reguluje przepływ krwi, poprawiając ukrwienie tkanek i wydolność organizmy, poprawia wygląd skóry, paznokci i włosków, reguluje funkcjonowanie układu nerwowego oraz reguluje gospodarkę wodną. Kroplówka regeneracyjna to szybkie i długotrwałe działanie.

Jakie wlewy warto wybrać?

Intensywny wysiłek fizyczny i częste treningi osłabiają organizm jeśli nie jest ona odpowiednio przygotowany. Poza wlewamy regeneracyjnymi, które świetnie niweluję oznaki zmęczenia, warte uwagi są kroplówki witaminowe, nawadniające i wzmacniające. Koktajl witaminowy pozwala na efektywne usprawnienie funkcjonowania całego organizmy w bardzo krótkim czasie, w jego składzie znajduje się witamina A, B1, B2, B5, B12, C, D3, E, kwas foliowy, biotyna i witamina PP. Kroplówka nawadniająca to preparat złożony z płynu oraz elektrolitów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, dzięki czemu pobudza krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, nawilża błony śluzowe oraz przywraca dobre samopoczucie. W przypadku spadku formy, braku energii, zmęczenia i obniżenia nastroju doskonale sprawdzi się kroplówka wzmacniająca. W jej składzie znajduje się selen, cynk, jod, sód, potas, chrom i magnez, te pierwiastki razem z witaminą C pozwolą na wzmocnić się i nabrać sił po wzmożonym wysiłku fizycznym. Podanie dożylne sprawia, że składniki zawarte w kroplówkach trafiają od razu do krwi i zostają bez przeszkód przyswojone przez organizm.

 


Zobacz inne nasze wpisy: