Klinika witaminowa Kraków

MEDICOR – Dietetyka • Witaminy • Ozonoterapia to nowoczesne centrum medyczne, które oferuje swoim Pacjentom najwyższej jakości kroplówki poprawiające funkcjonowanie całego organizmu, podnoszące samopoczucie i wydolność organizmu, a także wspomagające leczenie.

Naszą wizytówką są zawsze profesjonalne usługi nastawione na zaspokajanie potrzeb Pacjenta. Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Kroplówki witaminowe cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród osób, które pragną wzmocnić swój organizm, uzupełnić niedobory witamin oraz minerałów, a także podnieść ogólny komfort swojego życia. Oferta skierowana jest do osób, które zmagają się z różnorodnymi chorobami i schorzeniami, jak i do osób zdrowych, które pragną oczyścić swój organizm, poprawić wygląd skóry czy podnieść libido.

Co oferujemy?

Nasza klinika witaminowa oferuje Państwu wysokiej jakości dożylną suplementację witamin i minerałów. Zalet takiego podania składników odżywczych jest wiele, a do najważniejszych zaliczyć należy fakt, iż wszystkie cenne substancje trafiają wprost do miejsca swojego przeznaczenia – do krwi. Pomijają układ pokarmowy, a więc niwelowany jest wpływ enzymów trawiennych lub ewentualnych problemów z wchłanianiem spowodowanych różnorodnymi dysfunkcjami układu trawiennego pacjenta.

Warto wspomnieć także o samej klinice. To nowoczesne centrum medyczne zatrudniające wyłącznie najlepszy, wysoko wykwalifikowany personel. Jasne, czyste i przestronne pomieszczenia są przyjazne pacjentowi i bardzo komfortowe. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sterylnych warunkach i przy użyciu wyłącznie jednorazowego sprzętu, co gwarantuje Państwu absolutne bezpieczeństwo.

W ofercie naszej kliniki znajdą Państwo kroplówki na wiele nękających Państwa przypadłości – zaczynając od tak prozaicznych jak kac, poprzez nieustanne poczucie zmęczenia, długotrwały stres, na obniżonym libido skończywszy.

Rola witamin i minerałów w organizmie człowieka

Witaminy i minerały mają dla ludzkiego organizmu znaczenie fundamentalne. Pomagają regulować czynność poszczególnych układów i narządów, wspomagają siły obronne organizmu do walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi, budują komórki i narządy oraz tkanki naszego ciała.

Optymalny poziom składników mineralnych i witamin powinien być zawsze zachowany, aby organizm mógł w prawidłowy sposób przeprowadzać konieczne przemiany metaboliczne.

Klinika witaminowa oferuje Państwu szybką i skuteczną pomoc w przywróceniu idealnego poziomu witamin i minerałów w organizmie. Oferta skierowana jest dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i szybkie, pewne efekty terapii.

Przejrzysta oferta

Aby zapewnić Państwu jeszcze większy komfort, przygotowaliśmy ofertę tak, aby była ona jak najbardziej przejrzysta. Nazwy poszczególnych kroplówek nie zawierają skomplikowanych, nic nie mówiących terminów medycznych, lecz jasno informują, jaki problem zdrowotny pomagają rozwiązać. Są tu więc koktajle opisane jako oczyszczające, odmładzające, zwalczające kaca, odchudzające.

Wlewy MEDICOR – Dietetyka • Witaminy • Ozonoterapia to oferta skierowana dla każdego – dla kobiet i mężczyzn, osób młodych i starszych, aktywnych zawodowo i fizycznie oraz będących już na emeryturze lub prowadzących siedzący tryb życia. Zapraszamy.

Nasi pracownicy:

dr Joanna Gawlikowska

Lekarz, dietetyk

Aleksandra Puzio

Pielęgniarka dyplomowana

Gabriela Chamielec

Pielęgniarka dyplomowana