Jakie są rodzaje kroplówek witaminowych?

Kroplówki witaminowe to suplementy diety, które są podawane dożylnie. Ich działanie jest szybkie i efektywne. Wchłaniają się one natychmiast, dzięki pominięciu układu pokarmowego.  Organizm uzupełniony w witaminy i minerały działa na najwyższym poziomie, dzięki czemu czujemy się doskonale. W Klinice Witaminowej wyszczególniamy pięć głównych kategorii, ułatwiając zrozumienie działania dożylnej terapii witaminowej. Jest to oczyszczanie, odmładzanie, odchudzanie, regeneracja i sport & fit. Suplementy w kroplówce zawierają witaminę C, witaminy z grupy B, witaminy z grupy A, D i E, kwas foliowy, biotynę, a także witaminy elektrolitowe, takie jak sód, potas, magnez i wapń.

Czym charakteryzuje się kroplówka zwalczająca kaca?

Kroplówka zwalczająca zatrucie alkoholowe to przełom w leczeniu kaca. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ale taki stan w niektórych przypadkach może zagrażać naszemu zdrowiu. Ponadto objawy zatrucia alkoholem są bardzo dokuczliwe.

Ból głowy, nadmierne pragnienie, nudności, czy złe samopoczucie to tylko część objawów, jakie mogą wystąpić. Domowe sposoby pozostawiają wiele do życzenia. Najistotniejsze w leczeniu kaca jest uzupełnienie płynów w organizmie, a także glukozy, witamin i elektrolitów. Chodzi o jak najszybsze usunięcie toksyn. Efekt taki możemy osiągnąć dzięki kroplówce na kaca. W jej składzie znajdują się elektrolity, glukoza i witamina C. Dzięki jej zastosowaniu ustaje kołatanie serca, mija ból głowy i zawroty, nadmierne pragnienie zmniejsza się, ale przede wszystkim Twój organizm jest odpowiednio nawodniony, a z organizmu zostają usunięte toksyny.

Jak działa kroplówka regeneracyjna?

Wlew regeneracyjny to pomoc dla osób, którym towarzyszy uczucie zmęczenia, utrata sił i energii do życia, czują osłabienie, bezsenność i spadek odporności. Kroplówka regeneracyjna pomaga w zregenerowaniu się i odzyskaniu sił. Kroplówka regeneracyjna działa szybko, dzięki fantastycznemu składowi, w którym znajdują się: witamina C, D, E, A, PP, H, B5 ponadto sód i potas. Ten wlew pozwala odczuć szybkie i długotrwałe działanie. Kroplówka jest przeznaczona dla osób po intensywnym wysiłku fizycznym, wyczerpujących treningach, długotrwałym stresie i przemęczeniu, sprawdzi się także w okresie rekonwalescencji.

Czym są kroplówki witaminowe i mineralne?

Witaminy i minerały są bardzo ważne dla naszego organizmu. Podawanie tych suplementów bezpośrednio do krwi pozwala na pełne uzupełnienie wszelkich niedoborów. Wlewy witaminowe pozwalają na efektywne usprawnienie funkcjonowania organizmu. Wlewy z minerałami przyśpieszają metabolizm, regulują czynność hormonalną i chronią przed poważnymi chorobami. Każdą kroplówkę dobiera się indywidualnie do pacjenta na podstawie wywiadu medycznego. Jej skład jest idealnie dopasowany do naszych potrzeb.