Jak szybko zregenerować organizm?

Życie w obecnych czasach to ciągły pośpiech. Żyjemy głównie pracą i stresem związanym z problemami, jakie pojawiają się w naszym życiu. Nie potrafimy często nacisnąć stop i zatrzymać się, choć na chwilę, by odpocząć. Skutkiem tego jest ciągłe zmęczenie, utrata sił i energii do życia, osłabienie, bezsenność i spadek odporności. Niestety nasz organizm nie odpoczywa efektywnie. Zregenerowaniu pomaga odpowiednia dieta bogata w witaminy i minerały, ale równie dobry i bardzo efektywnym rozwiązaniem są specjalne wlewy regeneracyjna, które są dostępne w VitaClinic. Kroplówki regeneracyjne, czy witaminowe i mineralne pomogą osiągnąć naszemu organizmowi stabilizację, a w przypadku aktywnego trybu życia, pozwolą na szybką regenerację po różnego rodzaju przeciążeniach.

Jakie znaczenie mają witaminy?

Witaminy i minerały to fundament odpowiedniego działania naszego organizmu. Regulują one czynność poszczególnych układów, narządów, wspomagają siły obronne organizmy do walki z drobnoustrojami, ponadto budują komórki, narządy, a także tkanki naszego ciała.

Gdy coś zaczyna działać nie tak, często może okazać się, że w naszym organizmie jest niedobór witamin lub minerałów. Optymalny poziom składników mineralnych i witamin powinien być zawsze zachowany, jest to niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki sposobowi, w jaki wlewy witaminowe trafią do naszego organizmu, szybko odbudowują one niedobory.

Jak działa kroplówka regeneracyjna?

Wlewy regeneracyjna w VitaClinic to szybka i skuteczna regeneracja w przytłaczającej nasz codzienności, a także po treningach, wysiłku fizycznym długotrwałym stresie, czy niemijającym przemęczeniu. Doskonale taka kroplówka sprawdzi się także w okresie rekonwalescencji. W skład takiego wlewu wchodzi szereg witamin, takich jak C, D, E, A, PP, H. B5 oraz minerały, czyli sód i potas. Każda z witamin i minerałów wspomagają regenerację. Wlew wzmacnia naczynia krwionośne, wspiera układ immunologiczny, poprawia ukrwienie tkanek i wydolność organizmu, przyspiesza regenerację, poprawia pracę układu nerwowego, wygląd skóry oraz pozytywnie wpływa na syntezę hormonów sterydowych, dzięki zawartości B5. Ponadto dzięki zawartości sodu i potasu kroplówka wpływa na regulację napięcia mięśniowego oraz rozmieszczenie wody w organizmie, a także poprawia funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Wybranie kroplówki regeneracyjnej szybkie i długotrwałe działanie. Sposób podania wlewu przyspiesza jego działanie, a sama kroplówka niweluje uczucie zmęczenia i dodaje energii.

 


Zobacz inne nasze wpisy: