Czy kroplówki witaminowe wspomagają leczenie?

Podawanie witamin i minerałów w formule kroplówki staje się coraz popularniejsze. Witaminy MEDICOR jest nowoczesnym centrum medycznym, gdzie oferujemy naszym pacjentom wlewy najwyższej jakości. Pewne jest, że poprawiają one funkcjonowanie całego organizmy, podnoszą samopoczucie i wydolność organizmu, a co najważniejsze wspomagają leczenie wielu chorób. 

Jak działają kroplówki?

Witaminy i minerały mają ogromny wpływ na ludzki organizm, gdyż pozwalają na regulowanie czynności układów i narządów, ale co najważniejsze wspomagają siły obronne organizmu. Te siły obronne to nasza odporność, która walczy z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Właśnie dlatego odpowiednia suplementacja jest tak ważna. Optymalny poziom składników mineralnych i witamin powinien być zawsze zachowany, aby organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Podanie tych składników w formie kroplówki pozwala na szybkie dostarczenie ich do organizmu i lepsze wchłanianie, gdyż omijany jest układ trawienny. 

Jak wygląda ich podanie?

Dobraniem odpowiedniej kroplówki witaminowej zajmuje się lekarz. Pierwsza wizyta w Klinice to po pierwsza konsultacja z lekarzem, który w wywiadzie medycznym określi stan zdrowia, po drugie badania krwi, których wyniki są dostępne już po chwili. Lekarz analizuje badania i na podstawie ich oraz na podstawie wywiadu medycznego zaleca podanie odpowiedniego dla pacjenta wlewu. Zwykle kroplówki witaminowe podaje się w seriach, ale już po pierwszym przyjęciu dobranych suplementów można odczuć różnicę, gdyż składniki mineralne i witaminy wchłaniają się praktycznie od razu. Lekarz w czasie konsultacji doradza, jaką ilość powtórzeń danej terapii witaminowej należy przyjąć. Warto zaznaczyć, że w czasie jednej wizyty możliwe są różne kombinacje witaminowe. Całość jednorazowej terapii to czas około 50-60 minut. W zależności od rodzaju podawanych witamin ceny zaczynają się już od 100 zł, a najdroższe koktajle witaminowe to koszt około 450 zł. Po terapii można od razu wrócić do codziennych czynności, takich jak praca, czy prowadzenie samochodu. 

Czy wspomagają leczenie chorób?

Dożylna suplementacja pozwala na oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn i odżywienie go. Terapie witaminowe znalazły jednak swoje zastosowanie w profilaktyce zdrowia. Odpowiednia suplementacja jest zalecana dla osób zmagających się z nadciśnieniem, astmą, cukrzycą, zapaleniem wątroby, chorobami reumatycznymi, chorobami naczyniowo-sercowymi. Ponadto wspomaga także leczenie chlamydii, boreliozy, migren, chorób nowotworowych, chorób reumatycznych i przy odtruwania wątroby. Kroplówki witaminowe wspomagają leczenie różnych chorób.