Co musisz wiedzieć o kroplówkach witaminowych?

Kroplówki witaminowe cieszą się coraz większą popularność. Chwalą je osoby, które chcą wzmocnić swój organizm, uzupełnić niedobory witamin i minerałów oraz podnieść komfort swojego życia. Witaminy i minerały mają fundamentalne znaczenie dla ludzkiego organizmu. Pomagają regulować czynność poszczególnych układów i narządów oraz wspomagają odporność. Optymalny poziom składników mineralnych i witamin powinien być zachowany, aby organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Dzięki wlewom osiągnięcie optymalnego poziomu jest bardzo proste.

Czym są kroplówki witaminowe?

Kroplówki witaminowe to tak naprawdę suplementy diety, które są podawane dożylnie. Ich zadaniem jest uzupełnienie w organizmie poziomu witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. W zależności od rodzaju wlewu możemy działać na różne dolegliwości. Wszystkie działania konsultowane są zawsze z lekarzem.

Jak wygląda podawanie kroplówki?

W klinice witaminowe Vita Clinic każdy pacjent poddawany jest konsultacji lekarskiej. Lekarz w trakcie wywiadu pyta o oczekiwania pacjenta. Pacjentowi w trakcie wizyty pobierana jest również krew, której analiza dostępna jest po 10 minutach. Na jej podstawie lekarz indywidualnie dopasowuje kurację do potrzeb pacjenta. Następnie w pokoju zabiegowym, w komfortowych warunkach dożylnie aplikuje się odpowiednią kurację witaminową.

Jakie są przeciwwskazania do podania kroplówki witaminowej?

W czasie pierwszej wizyty podczas wywiadu medycznego, który przeprowadza lekarz, należy uprzedzić go o ewentualnych chorobach oraz ciąży. Właśnie na podstawie wywiadu dobierana jest kroplówka. O wszelkich przeciwwskazaniach decyduje lekarz po przeprowadzonym wywiadzie.

Czy kroplówki wspomagają leczenie chorób?

Dożylna suplementacja może oczyścić organizm z zalegających toksyn i skutecznie go odżywić. Terapia witaminowa ma zastosowanie w profilaktyce zdrowia, nadciśnieniu, astmie, cukrzycy, zapaleniu wątroby, chorobach reumatycznych, chorobach naczyniowo-sercowych, wspomaganiu leczenia chlamydii, boreliozy, migren, odtruwaniu wątroby, chorobach nowotworowych i chorobach reumatycznych. Można więc stwierdzić, że wlewy witaminowe mają działanie wobec niektórych chorób.

Jakie są rodzaje kroplówek?

W Vita Clinic mamy szeroką gamę kroplówek witaminowych. Choć kuracja jest indywidualnie dobierana do pacjenta, w naszej ofercie znajdziecie wlewy, takie jak: aminokwasy, B-kompleks, chelatacja, koktajl minerałowy, koktajl witaminowy, libido, magnez, nawadnianie, oczyszczanie wątroby, odchudzanie, odmładzanie, zastrzyk energii, zwalczanie kaca, witamina C i regeneracja. Większość kroplówek to specjalnie dobrane mieszanki witamin i minerałów, które w odpowiedni sposób wpływają na nasz organizm.